В този покемон РПГ форум ще намерите забава и игри.

ИндексИндекс  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

Share | 

Правила

Go down 
АвторСъобщение
Admin
Admin

Брой мнения : 1

ПисанеЗаглавие: Правила   Вто Мар 24, 2009 7:19 am

Това ще са правилата които трябва всички да спазват. Very Happy
Да се пише на кирилица.
Да не се пращат линкове с такива форуми на потребителите.
Задължително е да си имате герой и първи покемон!
Задължително си сложете снимка на покемоните ви на профила!Ако не можете да намерите такава снимка тук ми кажете покемона и аз ще кача негова снимка Very Happy
Без псувни и без конфликти между потребителите.Тоест,да не се карате помежду си за лични проблеми или изобщо каквито и да са проблемите.
Не е задължително да имате снимка на героя ви но ако искате можете да си я сложите на подписа,до картинките на покемоните ви.
Можете да използвате емотикони но не е желателно да се прекалява с тях. Smile
Задължително е да пишете не по-къси постове от 3-реда(все пак това е РПГ сайт)или поне да са интересни.Ако правите ваша история в форума,няма да е зле да е интересна и оплетена,за да четат другите хора и ако им хареса "случайно" да се намесят в нея.Ако не искате никой да ви се намесва,пишете ми ЛС и аз ще видя какво мога да направя.
И последно но не на последно място..Забавлявайте се и си хванете много покемони! Razz Razz !!
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://pokemonworld.forumgratuit.ro

Правила
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Само За Жени: 10 Правила За Перфектен Стрийптийз
» Относно спазването на Правила на форума
» ПРАВИЛА ПРИ ПРЕВЕЖДАНЕ!
» Правила на таткото за гаджетата на дъщерята
» Правила, при спор с половинката